IMG_5268.JPG
unnamed_edited.png
wnya_pelne_czarne.png
logo Paderka.png
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Masz pomysł na nową historię, której nikt jeszcze nie napisał? Debiutujesz na wattpad'zie?
Nie rozstajesz się z powieściami? Jesteś uczniem szkoły średniej?
Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś "tak!" to oznacza że "Nowa Epoka" to konkurs właśnie dla Ciebie!
Naszym celem, jako organizatorów, jest promocja pisania oraz zainteresowania literaturą wśród młodzieży. Dajemy Wam szansę na zaistnienie w świecie pisarskim poprzez opublikowanie książki zwycięzcy. Jedyne co musicie zrobić to przelać na papier swoją historię w taki sposób, żeby miliony chciały ją przeczytać.

 

Poznaj nasz team!

_MG_9942_edited.jpg
_MG_9973_edited.jpg

Łucja Kopieć

  • Instagram

Hejka
Z tej strony Łucja! Jestem uczennicą klasy prawniczej w Paderku w Poznaniu. Uwielbiam czytać i zagłębiać się w świat literatury. Interesuję się podróżami i fotografią krajobrazów. Moim drugim krajem jest Islandia, kraina ognia i lodu gdzie znajduję chwilę odpoczynku i zamyślenia. Od zawsze fascynowały mnie motywy działań ludzkich, ich historie życiowe oraz psychologia. Z chęcią wysłuchuję ludzi i próbuję pomóc w skompilowanych sytuacjach. Ponadto lubię oglądać programy kryminalne oraz czytać książki o tej tematyce. W naszym projekcie zajmuję się kontaktem z uczestnikami oraz pisaniem tekstów.

Maria Kaczmarek

  • Instagram

Cześć, mam na imię Maria, a w naszym zespole odpowiadam za szukanie odpowiedzi dotyczących kwestii prawnych naszego przedsięwzięcia, zorganizowanie jurorów wyłonionych z paderkowej społeczności oraz przeglądaniem Waszych zgłoszeń. Biorę udział w organizacji tej inicjatywy, ponieważ literatura w moim życiu ma szczególne znaczenie i zależy mi na promocji moich utalentowanych rówieśników. Jestem otwarta na szeroko rozumianą sztukę w szczególności na literaturę XX i schyłku XIX wieku oraz na całe spektrum gatunków muzycznych, gdzie szczególne miejsce w moim sercu zajmowują kompozytorzy romantyzmu.

IMG_8075%252520(1)_edited_edited_edited.
IMG_1150.1.jpg

Kacper Kaźmierczak

  • Instagram

Hej! Z tej strony Kacper. W zespole "Nowej Epoki" odpowiadam za kontakt ze sponsorami, zarządzaniem mediami społecznościowymi i tworzeniem strony internetowej. Personalnie zaś jestem wielkim fanem popkultury XXI wieku oraz lat '80 ubiegłego stulecia - w szczególności literatury i filmu. Zawsze jak znajdę chwilę to staram się móc wyjść do centrum i popstrykać nieco zdjęć oraz spełnić się społecznie - jako wolontariusz pracujący przy organizacji wydarzeń sportowych i nie tylko. Z jakiego powodu chciałem zorganizować taki konkurs? Zacznijmy od tego, że uwielbiam kreatywną pracę w grupie i również uwielbiam organizować wszelkie wydarzenia. Bardzo cenię czytanie, w szczególności powieści młodzieżowe (sam w końcu jestem głównym ich target'em). No i finalnie kocham dyskutować, a całość pracy przy konkursie zakłada wiele godzin bardzo frapujących dyskusji.

Igor Roszkowski

  • Instagram

Siemka, Jestem Igor i w zespole organizatorów zajmuję się budżetem i całą logistyką związaną z konkursem oraz odpowiadam za kontakt ze sponsorami i organizacjami. Osobiście jestem filmomaniakiem i oglądam dosłownie wszystko. Od ponad 2 lat jestem aktywnym sędzią piłkarskim - ten zawód nauczył mnie jak organizować swój czas oraz jak zajmować się dużą ilością ważnych sprawozdań i załączników, słowem papierkową robotą. Biorę czynny udział w organizacji zawodów sportowych jako wolontariusz, dlatego wpadliśmy na pomysł żeby sami coś zorganizować i w taki sposób wyszedł nasz konkurs "Nowa Epoka". Moje ulubione książki to powieści historyczne. Również bardzo szybko pochłaniam każdy artykuł lub książkę o tematyce biznesowej. Coraz częściej sięgam też po książki opierające się na psychologii. Uważam że książki powiększają naszą wiedzę przez co powinny być na każdym naszym etapie nauki jak i późnej w dorosłym życiu.